Vzduchové pérování

Vzduchové neboli pneumatické odpružení představuje komfortní možnost pérování, které využívají např. nákladní vozy či dodávky. Váhu vozu nesou pneumatické pružicí jednotky. Výhodou je přizpůsobení světlé výšky vozu i tuhosti tlumičů okamžitému zatížení, světlá výška vozu se přitom se změnou zatížení nemění. Při jízdě s přívěsem se velmi dobře tlumí všechny pohyby přívěsu.

Společnost AUTO-PERA dodává doplňkové vzduchové pérování AIR SUSPENSION SYSTEMS irské firmy DRIVE RITE. Nabízené vzduchové pérování je osazeno měchy FIRESTONE včetně kompresorů s jednookruhovým či dvoukruhovým ovládáním, které zlepšuje jízdní vlastnosti vozidel a umožňuje regulovat výšku vozidla při zatížení. Systém je stavebnicového typu, montáž je tedy proveditelná v jakémkoli servise v minimálním čase, v závislosti na typu vozu.

Nabízíme vzduchové pérování na dodávkové vozy a pick-upy značek PEUGEOT BOXER, FIAT DUCATO, CITROËN JUMPER, MERCEDES-BENZ SPRINTER a VITO, RENAULT TRAFIC a MASTER, IVECO DAILY, FORD, TOYOTA, SUZUKI, DAIHATSU, AUDI, VOLVO, VOLKSWAGEN, OPEL, NISSAN, MITSUBISHI, MAZDA, LAND ROVER, JEEP, KIA a dalších.


Společnost AUTO-PERA se rovněž specializuje na výrobu a prodej listových per (trapézových i parabolických) na všechny vozy zahraniční i tuzemské výroby. V případě jakéhokoli dotazu nás neváhejte kontaktovat.